Aksiyon Oyunları

Die by the Blade

43views

Keskin bir kılıç darbesiyle galibiyet ve ölüm arasındaki farkı belirleyen bir oyun olan “Die by the Blade”, 1v1 silah odaklı bir dövüş oyunudur. Hareket setinizi belirlemek için silahınızı ve karakterinizi özgürce seçin, ardından neonla aydınlatılmış arka sokaklarda ve kadim ormanlarda savaşın. Silahlarınızı kuşanın ve yerel ya da çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızı ezip geçin ya da çevrimiçi dereceli maçlarda bilinmeyen savaşçılara karşı yeteneklerinizi test edin.

Tek Vuruşta Öldürme Die by the Blade, sağlık barı olmayan bir oyundur — her darbe ölüm anlamına gelebilir.

Bu gergin, her şeyi ya da hiçbir şeyi kazandıran maçlarda zafer, rakibinizi okuma, saldırılarını savuşturma ve kaçınma ile hatalarını anında değerlendirmenize bağlı olacaktır. Hata yapmaya yer yoktur.

Silahını Seç Gerçek bir savaşçı, kılıcının ustalığı ile tanımlanır.

Hareket setiniz, karakter seçiminizden ziyade silahınız tarafından belirlenir. Güçlü iki elli nodachi ile hızınızı feda mı edeceksiniz? Yoksa çevik bir katana ile düşmanınızı bir dizi darbeyle mi boğacaksınız?

Çeşitli karakterler arasından favorinizi seçin ya da derinlemesine karakter ve silah özelleştirme özellikleriyle ideal savaşçınızı oluşturun. Her karakter, belirli oyun tarzlarına uyacak küçük istatistik değişiklikleri de sunar.

Samuraipunk Die by the Blade, geleneksel Japon estetiğini siberpunk kültürüyle harmanlayan bir samuraipunk dünyasında geçmektedir.

İç şehrin neonla aydınlatılmış sokaklarında ya da Japon kırsalının karlı tarlalarında savaşın. Tarihsel olarak ilham alınmış zırhları giyin ya da karakterinizi sibernetik bir maskeyle donatın. Her karakter ve silah, savaş alanında kişisel tarzınızı mükemmel bir şekilde ifade etmenizi sağlayan düzinelerce bileşen içerir.

 

MİNİMUM ÖNERİLEN
İşletim Sistemi: Windows 7,8, 10 64bit Windows 10 64bit
İşlemci: x86 2GHz+ x86 3GHz+ quad thread
Bellek: 8 GB RAM 16 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia 960GTX, or faster nVidia 2060RTX, or faster
DiretX: Sürüm 11 Sürüm 11
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan 13 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: System Requirements subject to change as development continues System Requirements subject to change as development continues
Platform: PC
Boyut: 11.10 GB
Crack: RUNE
Tarih: 16 Mayıs 2024
Dil: İngilizce
Tür: Aksiyon, Dövüş
Torrent İndir
Oyun Hakkında Ne Düşünüyorsun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Leave a Response